Araç Kasko Sigortası, Trafik Sigortası, Konut Sigortası, İşyeri Sigortası, DASK, Seyahat Sigortası

Neyzen Tevfik sok. No:39/A 06580
Maltepe / ANKARA

444 7 297
sigorta@turktelekombys.com.tr

Biz Kimiz ?


TT Biriktirme ve Yardım Sandığı Platin Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş; 14 yıldır sektörde faaliyet gösteren, farklı departmanlarda görev yapan 8 personelle kurumsal bir yapı içerisinde çalışan, oldukça büyük bir portföye sahip ve Kasko, Trafik, Konut, İşyeri, İnşaat, Mühendislik, Sorumluluk, Ferdi Kaza, Yangın, Nakliyat, Bireysel Emeklilik, Sağlık gibi, her türlü sigorta branşında hizmet veren profesyonel bir acentedir. Platin Sigorta A.Ş. bir Türk Telekom BYS kuruluşudur.
Türk Telekom BYS 1933 yılında, 2208 sayılı kanunla kurulmuş, köklü bir kurumdur. Sürekli kendini yenileyen ve beraberinde yenilenen hizmetleriyle siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet verebilme yolunda, hızla devam etmektedir. 83 yıllık kurum geçmişi ve 14 yıllık Sigorta tecrübesinin gücüyle, birçok markayı en hızlı ve güvenilir şekilde sizlere ulaştırarak, profesyonel bir hizmet vermektedir. Hedefimiz; hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır.

Temel Değerlerimiz


Müşteri odaklı, liyakatli, şeffaf, güvenilir, yeniliklere açık, duyarlı, sorumlu, saygılı, başarı hedefli, motivasyonu yüksek, katma değer katan, aidiyet duygusu oluşturan bir acente olarak çalışmaktır.

Rehber İlkelerimiz


● Müşteri memnuniyeti esas olarak çalışmak,
● Karar almada ve uygulamada şeffaf olmak,
● Kaynakların kullanımında etkin ve verimli olmak,
● Uygulamada adaletli ve tarafsız olmak,
● Kalite bilinciyle, hizmetlerde kalite ve sürekliliği sağlamak,
● Takım ruhuna sahip olmak,
● Mesleki ve kişisel gelişime önem vermek,
● Müşteri haklarına karşı sorumluluk bilinciyle hizmetin gerektirdiği yasal mevzuat ve yönetmelikler çerçevesinde hareket etmek,
● Kurumumuzun geçmişten bizlere emanet olduğu sorumluluğundan hareketle, bize miras bırakılan emaneti koruyup gelecek nesillere katma değer ekleyerek bırakmak.
image

Bize ulaşarak kasko, trafik, sağlık sigorta poliçe teklifleri alabilirsiniz.

Bize Ulaşın